Benimle kan yoldaşı olmaya hazır mısınız? – Kuruluş Osman 151. Bölüm

151.Bölüm: https://youtu.be/1ogi5ygIuv0
OSMAN BEY’İN BÜYÜK PLANI NEDİR?
Osman Bey, İlhanlı ve Haçlı ittifakının farkındadır. Bu ittifakı bozmak için harekete geçecektir. Osman Bey’in planı ne olacaktır?

ALAEDDİN VE GONCA’NIN KÜSKÜNLÜĞÜ DEVAM EDECEK Mİ?
Gonca Hatun’un kervanına saldırı olur. Alaeddin Bey bu saldırı esnasında Gonca Hatun’lara yardım eder. Eski günlerdeki gibi sırt sırta dövüşen Gonca ve Alaeddin arasındaki küskünlük nereye kadar sürecektir?

ORHAN, HOLOFİRA VE ELÇİM ARASINDA NELER YAŞANACAK?
Osman Bey, Orhan ve Elçim’in evlilik meselesini gündeme getirir. Bir an evvel olup bitmesinde fayda olduğunu söyler. Orhan Bey bu durum karşısında ne yapacaktır? Holofira bu meseleyi nasıl karşılayacaktır?

İMREN TEGİN ELÇİM HATUN’U HEDEF ALIYOR
İmren Tegin, Osman Bey’in sarayını karıştırmaya kararlıdır. Elçim ve Orhan’ın evliliğine izin vermeyeceğini söyleyerek Elçim’i öldürmeyi planlar. Casusuna emri verir. Elçim’i öldürme planı nelere sebep olacaktır?

URAZ BEY ŞEHİT OLUYOR
İmren Tegin, Osman Bey’in beylerinden Uraz Bey’in kellesini alır. Düğün hediyesi olarak Osman Bey’e gönderir. Osman Bey, İmren Tegin’den nasıl intikam alacaktır?

Yapım : Bozdağ Film
Yapımcı : Mehmet Bozdağ
Yönetmen : Ahmet Yılmaz
Senaryo : Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ
Oyuncular: Burak Özçivit (Osman Bey), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Bey (Orhan Bey), Mirza Bahattin Doğan (Yakup Bey), Yusuf Gökhan Atalay (Yunus Emre), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Yiğit Uçan (Boran), Deniz Hamzaoğlu (Bayındır Bey), Berk Erçer (Konur), Sevil Akı (Saadet Hatun), Emre Dinler (Mehmet Bey), Ö. Faruk Aran (Alaeddin Bey), Leya Kırşan (Fatma Hatun), Ecem Sena Bayır (Holofira), Javokhir Zakirov (Görklü Han), Belgin Şimşek (Gonca Hatun), Begüm Çağla Taşkın (Ülgen Hatun), Fatih Ayhan (Baysungur), Yağmur Öztürk (Efendize Elçim Hatun), Tezhan Tezcan (Temirboğa), Adil Şahin (Kara Ali), Turpal Tokaev (Turahan), Murat Boncuk (Aykurt), Çağıl Aydıner (Prenses Maria), Ali Osman Arıkbaş (Gazi Alp)

Kuruluş Osman YouTube kanalına abone olun: http://atv.link/kosman
Kuruluş Osman Instagram sayfası: https://www.instagram.com/kurulusosman
Kuruluş Osman Twitter sayfası: https://twitter.com/kurulusosmanatv
Kuruluş Osman Facebook sayfası: https://www.facebook.com/kurulusosman

#KuruluşOsman #atv #BurakÖzçivit

Skills

Posted on

March 7, 2024

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *