​Kızılcık Şerbeti 54. Bölüm 2. Fragmanı | Doğa Çaresiz!

​Kızılcık Şerbeti 54. Bölüm 2. Fragmanı | Doğa Çaresiz!

#kızılcıkşerbeti #sılatürkoğlu #doğukangüngör

Kızılcık Şerbeti yeni bölümüyle Cuma 20.00’de Show TV’de!

Kızılcık Şerbeti’nin kısaca konusu:

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, yer alıyor.

Merhaba, kanalımızda Türk dizilerinin yeni bölüm fragman analiz videolarını bulabilirsiniz. Dizilerle ilgili en yeni gelişmelerden haberdar olmak için hemen abone olun ve bildirimleri açın.

İrtibat & İşbirliği: lenamedyasponsorluk@gmail.com

kızılcık şerbeti 54 bölüm 2 fragman sıla türkoğlu doğukan güngör show tv yeni bölüm tanıtım full izle türk dizi türkçe türkiye son bolum fragmani

Skills

Posted on

March 4, 2024

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *