Konflikti i pronësisë i mori jetën Pëllumb Metës? Hamataj: Vrasësi mund të jetë djali | Breaking

Të ftuar në studion e Breaking Shemsi Prençi Ish-drejtues i policisë dhe Ermal Hamataj avokat për të folur për shpërthimin me 2 të vdekur në Lushnjë, hetime per 3 shkelje në biznesin e deputetit socialist. Gjithashtu do të flasin për konfliktin e pronësisë mes Pëllumb Metës dhe familjes, pistat e hetimit të vrasjes në Shënavlash

“Breaking me Dafina Hysa”, është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Çdo ditë, nga e hëna në të premte, nga ora 17:00-20:00, nën moderimin e Dafina Hysës, publiku do të ketë mundësi të njihet me të rejat më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota.

Në këtë hapësirë televizive do te mundësohen diskutime në studio, lidhje live me analistë, politikanë, ekspertë dhe gazetarë të terrenit për të komentuar zhvillimet e fundit të aktualitetit.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to “Top Channel” on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: http://www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#BreakingNews#TopChannel#TopNews

Skills

Posted on

March 4, 2024

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *